U životního pojištění je potřeba si uvědomit svou momentální životní situaci. Pokud jste mladý člověk, který si právě začíná tvořit svou kariéru, potřebujete zcela jistě jiné pojištění než člověk, který má již kariéru vybudovanou, má dvě děti a hypotéku na dům.

Nejdůležitější je vždy si říct, co by se vám mohlo momentálně stát a jaké by to mělo dopady jak na vás, tak na lidi z vašeho okolí, případně na rodinu.

Snažíme se tedy s každým klientem individuálně probrat, co ho tíží a co ho může ohrozit nejvíce. Na základě toho probereme veškeré potřebné informace ke každému z možných připojištění a volíme ve spolupráci s klientem tu nejvhodnější variantu. Vše stavíme na vašich potřebách a hrozbách, jde nám o to, abyste se na nás mohli v tom nejhorším čase spolehnout. U životního pojištění už dávno neplatí, že čím je dražší, tím je lepší. Naopak je možné jít s cenou níž, ale pokrytí zajistit kvalitněji.

Je jasné, že život se postupem času vyvíjí a s tím i potřeby každého z nás. Pokud se tedy v průběhu trvání smlouvy cokoliv ve vašem životě změní, je potřeba k tomu nastavit správně pojištění. Pokud tedy budete řešit třeba hypotéku, nebo se vám narodí potomek, smlouvu s vámi projdeme znovu tak, abychom si byli jistí, že odpovídá vašim novým potřebám.

Zde si můžete  zobrazit kalkulačky pro výpočet důležitých údajů pro správné pojištění.

U nového automobilu je třeba řešit pojištění zcela odlišně než u starého. Proto máme na výběr z několika balíčku, které se liší rozsahem krytí. Zkonzultujeme s vámi tedy vše důležité o daném vozidle, řekneme si, co od pojištění očekáváte a následně vybereme právě ten rozsah krytí, které vaše očekávání splní.

V případě starého vozidla spolu třeba nejspíše nebudeme řešit, aby bylo pojištěno i havarijní pojištění, nebo abychom vám zaplatili jakýkoliv malý škrábanec, který se na vozidle objeví. Proto zvolíme rozumně nižší krytí.

Naopak v případě nového vozidla budeme řešit hlavně to, abyste měli částku, kterou jste do koupě vložili, pojištěnou pro kterýkoliv případ. Provedeme tedy podrobnou konzultaci o všech připojištěních, zařídíme, abychom vám do dvou let při totální škodě vrátili na korunu přesně tu částku, za kterou jste vozidlo koupili, a zajistíme třeba také, abyste se nebáli nové vozidlo přes noc stát na neznámém parkovišti.

Pokud máte děti, asi nad nimi nemáte dohled 24 hodin denně, a tak se může stát, že si při společném hraní nějak ublíží – zlomí si ruku, vyrazí si zub atd. To pak nakonec neovlivní pouze život dítěte na dalších několik týdnů se sádrou, ale i váš, protože si budete muset vzít třeba volno v práci, abyste s dítětem byli doma nebo zařizovali ošetření.  Na tyto případy myslíme a snažíme se zajistit, aby to váš život zasáhlo co nejméně, tedy abychom vám co nejvíce kompenzovali tyto životní komplikace, které se staly snad každému dítěti.

Zároveň platí fakt, že čím je dítě mladší, tím více je zdravé a tím pádem je pojištění levnější. Pojistíme tedy vaše dítě jak pro ty nejběžnější případy, tak ale i pro ty vážné, že by tím byl váš život ovlivněn na více let dopředu. Vše pak funguje na principu, že za jakých podmínek se pojištění sjedná, za takových je dítě pojištěno až do jeho dospělosti, bez jakéhokoliv zdražování nebo měnění podmínek.

Zároveň se toto pojištění dá využít i pro ukládání finančních prostředků, které si poté vaše dítě bude moct v dospělosti vybrat a využít pro start svého života. V takovém případě je poté možné také toto pojištění odečítat z daní a dostat část finančních prostředků, které jste do něj vložili, zpět ve formě nižšího základu daně.

Dbáme si na tom, abychom dostáli našich povinností, tedy zabezpečit co největší klid, ať už se ve vašem životě stane cokoliv.

Pokud bydlíte v nájmu v městském bytě, je to něco zcela odlišného, než když bydlíte ve vlastním domě za městem. Proto také rozlišujeme vaše potřeby, které se pojí s bydlením.

V případě, že bydlíte v nájmu, je důležité si uvědomit, že jakoukoliv škodu, kterou můžete nedopatřením způsobit, po vás bude chtít pronajímatel uhradit. To stejné platí pro případ, že vytopíte sousedy. Jelikož v bytě bydlíte vy a máte nájemní smlouvu, je třeba, abyste byli kryti, pokud poškodíte byt, ve kterém bydlíte, nebo byty ostatních sousedů. Dále je důležité také zajistit vybavení, které v bytě máte, protože i to něco stojí a zloději byty stále nepřestávají vykrádat.

Když máte vlastní bydlení, je to o něčem jiném. Potřebujete kompletně zajistit to, že když by byl váš byt nebo dům nějakým způsobem poničen, budete ho mít krytý do jeho tržní ceny. To abyste si v tom nejhorším případě mohli pořídit byt obdobný.

Probereme s vámi tedy všechny důležité otázky ohledně vašeho bydlení, porovnáme, co je pro vás důležité a co ne, a následně spolu zvolíme právě tu variantu, která pro vás bude nejvhodnější.

Pokud jste podnikatel, jste si zcela určitě vědom všech rizik, která okolo sebe máte denodenně. My se snažíme s vámi projít celý proces vašeho podnikání, porozumět co nejvíce tomu, jak fungujete a co je pro vás důležité. Následně společně projdeme cesty, jak vám můžeme zajistit to, že budete moci být více v klidu. Je jich ale hodně a proto je důležité všechny možnosti probrat do detailu. Je pro nás nejdůležitější to, abyste si byli sami vědomi, co pojištěno máte a co ne.

Pokud vozíte své nářadí ve vozidle, máte uložené zásoby ve skladu, pronajímáte si prostory, nebo provádíte činnost, při které je možné způsobit někomu jakoukoliv újmu, dokážeme všechna tato rizika pojistit tak, aby vás zbytečně nepronásledovaly neočekávané náklady.

Pomáháme vám zajistit co nejméně problémový chod vašeho podnikání tím, že s vámi komunikujeme, kdykoliv nás potřebujete.

Získejte konzultaci zdarma

Postaráme se o Vás a najdeme to nejlepší řešení bez starostí.

Napište nám
Zavolejte nám