Střelničná 373/9,
182 00 Praha 8 – Kobylisy

Naše kancelář na Praze 8 byla založena na začátku roku 2019 a vybrali jsme pro ni trochu nevšední místo. Šlo nám hlavně o zajištění klidu pro všechny naše klienty, čemuž značně pomáhá zeleň, kterou máme pod okny, nemusíte tak čekat na rušné ulici, ale v zázemí zahrady rodinného domu. Máme tu pro vás také dvě místnosti, abyste nemuseli v průběhu zimy čekat venku, ale mohli se také ohřát, než spolu probereme vaše požadavky.

Jestli tedy nejste fanouškem nových technologií, nebo nechcete, abychom za vámi přijeli my, můžeme se setkat u kávy zde v naší kanceláři. K tomu se stačí buď telefonicky nebo mailem objednat na termín, který vám nejvíce vyhovuje.

Českomoravská 2420/15, Galerie Harfa,
190 00 Praha 9 – Vysočany

Dále se můžeme potkat také na Praze 9, konkrétně v obchodním centru Galerie Harfa. Zdejší kancelář existuje již nějakou řádku let a máme tu pro Vás prostornou pobočku v přízemí, hned naproti NewYorkeru a vedle Datartu. Výhody zde jistě také jsou, a to třeba velké parkoviště pod obchodním centrem, nebo otevírací doba, která je i o víkendu (momentálně pouze soboty). Vždy však opět po telefonické domluvě, je nutné se objednat předem, a to jak v týdnu, tak o víkendu.

Pokud tedy upřednostňujete spojení nákupu s vyřízením věcí ohledně Vaší pojistky, můžete se zastavit zde. Pokud tedy nechcete řešit věci na dálku a máte cestu kolem, nebo to máte blíž, zastavte se na námi tady, připravíme Vám kávu a vytvoříme si pro Vás všechen potřebný čas.

Objednejte si osobní konzultaci

Zavolejte nám (+420) 777 812 192

Vyžádat konzultaci

Ozveme se Vám do 12 hodin.